Zrušení smlouvy formou vrácení zboží do 14 dnů od obdržení zásilky.

Poškozené zboží prodávající není povinen vyměnit a kupující není oprávněn takový zboží vrátit a za toto zboží žádat vrácení peněz.

Na vrácení zboží je třeba splnit tyto podmínky.

- Vrácené zboží musí být kompletní

- Zboží musí být zabaleno v původním obalu, s visačkami, štítky apod.

- Zboží nesmí být poškozen a použitý

- Balíky se zbožím na vrácení zaslané na dobírku nepřebíráme!

- Zákazník je povinen zabalit zboží tak, aby se během přepravy nepoškodil. Prodejce není povinen přijmout žádost o vrácení zboží, pokud je zboží poškozeno.

- V souladu se zákonem č. 102/2014 CFU o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory prodávajícího kupující nemůže odstoupit od smlouvy, jejímž předmětem je prodej zboží uzavřeného v ochranném obalu, který není vhodné vrátit z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů a jehož ochranný obal byl po dodání porušen.

- Prodávající si vyhrazuje právo vrácené zboží po důkladném posouzení nepřevzít. V případě nepřevzetí vráceného zboží prodávajícím bude zboží odesláno zpět kupujícímu na dobírku.

Vážený zákazníci dovolujeme si Vás však upozornit že zásilky je vhodné poslat min. jako doporučený pojištěný list. Výběr a volba dopravy / pojištění je ponechána na Vás.

Jak postupovat při vrácení zboží formou zrušení smlouvy:

1. Vyplňte své údaje a následně vytiskněte generovaný dokument

2. Dokument vytiskněte a podepište

3. Vyplněný formulář nám ​​zašlete spolu s přiloženou kopií faktury a zbožím který vracíte.

4. Zboží zasíláte zpět na adresu Veľký Lipník 362, 065 33 Veľký Lipník, Slovensko 

5. Po obdržení a kontrole zboží vám peníze vrátíme na vámi požadované číslo účtu do 14 dní ve smyslu našich obchodních podmínek.

6. Všechny zásilky které nebudou vráceny v původním obalu nebudou akceptovány jako výměna nebo vrácení zboží a tudíž nebudou převzaty.

Děkujeme za pochopení.

 

V případě pokud chcete odstoupit od smlouvy, prosím přečtěte si obchodní podmínky stránky versabe.cz

back to top